Zaproszenia ślubne, wizytówki, zawieszki

Posted · Add Comment

      Ceremonia ślubna z roku na rok zmienia swoje oblicze, w gruncie rzeczy cel nadal pozostaje ten sam, ale droga do tego by powiedzieć sobie sakramentalne TAK w kościele, nabiera zupełnie innego wyrazu. Mowa tutaj o dekoracjach, samochodach ślubnych, i wielu innych aspektach ślubno-weselnej układanki. Zmieniło się również podejście do poligrafii ślubnej. Dzisiejsze zaproszenia, im delikatniejsze tym ładniejsze. Firmy oferujące zaproszenia chwalą się dbałością o każdy szczegół, najlepiej gdy zaproszenia, czy winietki są wykonywane ręcznie. Czy jednak mamy aż tak duży wybór?

zaproszenia_slubne_1
      To w Internecie rozpoczynamy poszukiwania samochodu ślubnego, dekoracji, sukni ślubnej, a nawet obrączek. Nie inaczej jest w przypadku zaproszeń ślubnych. Wybór mamy przeolbrzymi – od wyboru kolorystyki, wzoru, ceny i wielu innych czynników. Faktem jest, że jak de facto wygląda takie zaproszenie dowiadujemy się dopiero wtedy, gdy otrzymamy je w przesyłce. Co ciekawe firmy zajmujące się produkcją tego typu zaproszeń, oferują wysyłkę wzorów – wielokrotnie nawet za darmo! Płacimy dopiero za zaakceptowane zamówienie. Z roku na rok coraz większym zainteresowaniem cieszą się kartki udekorowane wstążkami, kokardkami czy nawet malutkimi sztucznymi kwiatkami. Tutaj również, mimo wszystko dominuje minimalizm – im mniej, im delikatniej tym lepiej. Na etapie produkcji, mamy do wyboru także kolorystykę, gramaturę papieru, czcionkę – wielkość i styl. Praktycznie dobierając szczegóły jesteśmy w stanie stworzyć zupełnie nowy model zaproszenia. I przecież o to chodzi – nasza uroczystość ma być niepowtarzalna i wyjątkowa. Jednocześnie pamiętajmy o tym, że jak w innych dziedzinach handlu, tak i tutaj o wszystkim ostatecznie decyduje klient – w myśl zasady „klient nasz Pan”. Przeglądając oferty internetowe firm zajmujących się poligrafią ślubną, zawsze pytajmy o rabaty, bądź gratis do zamówienia. Są firmy, zarówno w Żorach, Rybniku, Pszczynie, które w zamian za wyprodukowanie zaproszeń, wydrukują nam na przykład olbrzymie zdjęcie-plakat, z czasów naszego narzeczeństwa. Taki plakat możemy wykorzystać na przykład na sali weselnej – możemy w ten sposób witać gości wchodzących na naszą salę balową.
       Nie bez znaczenia podczas uroczystości weselnej są również winietki na stoły – najlepiej, gdy przy wejściu na salę ustawimy olbrzymi obraz z opisem „kto gdzie siedzi”, a samych stołach tylko winietki informujące o usadowieniu poszczególnych gości. Temat sprawdza się zwłaszcza przy licznych uroczystościach weselnych.

zaproszenia_slubne_2
        Reasumując – pamiętajmy – nasze wesele, nasza oprawa graficzna. To my decydujemy o tym jak będą wyglądać zaproszenia ślubne, winietki na stoły, zawieszki na alkohol. Kolorystyka, grafika, dodatki – to nasz świadomy wybór. Ważne by kierować się zasadą – „im skromniej, im delikatniej – tym lepiej”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *