Wyjątkowa noc – Sylwester!

Posted · Add Comment
Sylwester - Żory, Rybnik, Pszczyna

 

  Wielkie przygotowania do jedynej takiej nocy idą pełną parą – to przecież jedyny taki dzień w roku gdy żegnamy poprzedni i witamy nowy, tym razem 2016 rok. O czym nie możemy zapomnieć tej nocy? Specjalnie przygotowane MENU, odpowiedni dobór muzyki i szaleństwo można rozpoczynać. Oczywiście dobrze, gdy noc sylwestrową spędzimy w gronie rodzinnym lub wśród najlepszych znajomych. W Paszkówce, jak co roku bawimy się do samego rana!

   Organizując bale sylwestrowe od kilkunastu lat doskonale wiemy czego nie może zabraknąć, dlatego pieczołowicie przygotowujemy MENU dla naszych gości. Przystawka, danie główne a potem …. wyśmienity deser – to wszystko na start! W planach mamy także zimny bufet oraz kolację i to nie jedną!  W cenie także soki nie gazowane i woda mineralna! No i oczywiście muzyka, której po prostu nie może zabraknąć – w tym roku zagra nam i zaśpiewa zespół TRIO PLUS:

„Gramy naweselach, balach sylwestrowych, dancingach, urodzinach, jubileuszach, wszelkiego rodzaju imprezach firmowych i innych imprezach okolicznościowych. Zapraszamy mieszkańców całego Śląska.”

Wszystkim w nowym 2016 roku życzymy samych sukcesów, nie tylko tych zawodowych, dużo zdrowia i pogody ducha. Oby ten nowy rok był co najmniej tak dobry jak kończący się 2015.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *