Wesele w 2016 roku

Posted · Add Comment

   Z roku na rok cieszymy się coraz większym zainteresowaniem, nie tylko wśród mieszkańców Żor i okolic. Coraz częściej odwiedzają nas także Pary Młode z Pszczyny, Orzesza, Suszca, Rybnika i wielu innych miejscowości. To dla nas zawsze zaszczyt móc organizować dla Państwa uroczystości weselne. Z roku na rok nabieramy także doświadczeń związanych z doborem MENU, układem stołów weselnych itp. Podczas rozmowy wstępnej postaramy się tak podpowiedzieć, by Państwa uroczystość była najpiękniejsza. 

„Bardzo profesjonalni wlasciciele I obsluga, jedzenie przepyszne i ogromnie dużo wszystkiego! Piekna sala. Ogolnie bardzo dziękuję właścicielom Paszkówki za zorganizowanie wspanialego wesela!!! Emotikon smile Goscie nie mogli się na chwalić:) gdy nadaży się okazja napewno tam powrócę”

Justyna

Wesele w „Paszkówce” to strzał w 10! Polecam wszystkim!!! Profesjonalna obsługa, jedzenie wyśmienite i mili właściciele. P.S, Dziękujemy!

Kasia

To zaledwie część komentarzy na temat naszej firmy. Więcej znajdziecie Państwo na naszym Facebooku. Gwarantujemy, że w 2016 roku nasza sala będzie równie piękna, a obsługa oraz kuchnia zrobi wszystko, by było smacznie i pięknie! Zapraszamy! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *