ania_i_lukaszWesele Ani i Łukasza z Pszczyny

Do dekoracji sali zostały wykorzystane kwiaty „żywe” z niewielkimi dodatkami w postaci akcentów świątecznych. Warto zaznaczyć iż przyjęcie weselne odbywało się w sezonie zimowym, stąd określona wcześniej kolorystyka. Białe pokrowce na krzesła, białe obrusy itp. itd. Pomimo sporego mrozu za oknami goście podczas przyjęcia weselnego bawili się wyśmienicie. Oto co napisali po zakończonym przyjęciu:

„Jesteśmy zachwyceni poziomem jaki został nam zaoferowany w Paszkówce, wszystko dopięte było na ostatni guzik, obsługa wyśmienita a jedzenie palce lizać. Wszystkim przyszłym Parom Młody polecamy ten lokal na wesele”                                                                                                                                  Ania i Łukasz

  tomek_veronikaWesele Veroniki i Tomka z Żor

Wesele i ślub odbywały się w porze jesiennej, na szczęście w tym dniu dopisało słońce, a i temperatura nie była najniższa. Na specjalne życzenie Veroniki i Tomka sala utrzymana była w kolorystyce zielonej. Dodatkowo do dekoracji wykorzystaliśmy białe pokrowce oraz zielone elementy w oknach. Goście bawili się do białego rana.