Sala weselna, dom przyjęć – Orzesze

Posted · Add Comment

     Poszukujesz idealnego miejsca na swoje wesele w okolicach Orzesza? Zapraszamy do Paszkówki – zorganizujemy przyjęcie weselne na najwyższym poziomie. Nasz lokal znajduje się w niewielkiej odległości od Orzesza, Woszczyc – dodatkowo blisko nas przebiega droga krajowa numer 81, co znacznie ułatwia dojazd nie tylko z Orzesza ale także z okolicznych, mniejszych miejscowości. Dysponujemy olbrzymim doświadczeniem w organizacji tego typu imprez – zapewniamy gustownie urządzone wnętrza, profesjonalną obsługę oraz korzystne ceny, które nie zrujnują ślubno-weselnego budżetu.

   Na terenie Orzesza istnieje niewielka ilość Domów Przyjęć dlatego bardzo często gościmy u nas Pary Młode właśnie z tej miejscowości. Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

  • Doskonale dobrane menu – każdy znajdzie coś dla siebie a my z uwagi na olbrzymie doświadczenie w tej branży, służymy radą i pomocą. Wspólnie poszukamy najlepszych, najbardziej korzystnych rozwiązań, by Państwa uroczystość była zorganizowana na najwyższym poziomie.
  • Wyszkolona, profesjonalna obsługa – nasi kucharze oraz kelnerzy to fachowcy, którzy doskonale wiedzą co i jak przygotować oraz podać, by goście weselni nie odchodzili od stołów z pustymi żołądkami.
  • Gustownie przygotowane wnętrza – uroczystość weselna to czas, w którym Panna Młoda i Pan młody chcą czuć się wyjątkowo. Są osoby, które twierdzą iż jest to właśnie ten czas, gdy Panna Młoda może poczuć się jak księżniczka. Dlatego nie znajdziecie Państwo u nas ciemnych, szaro-burych wnętrz. Od zawsze stawaliśmy na ciepłe i gustowne kolory oraz doskonale dopasowane do całości dekoracje. Posiadamy własne pokrowce na krzesła, lampiony, świeczniki i wiele innych elementów, które dodatkowo podkreślą wzniosłość chwili. 
  • Konkurencyjna cena – wesele to uroczystość, która kojarzy nam się z przepychem i wystawnym charakterem. Biorąc pod uwagę napięty budżet weselny poszukujemy z założenia oszczędności. Gwarantujemy Państwu iż oprócz wysokiej jakości wnętrz cena nie będzie astronomiczna.

Zapraszamy do współpracy Pary Młode z Orzesza i okolicznych miejscowości!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *