Na przełomie lat 2012/2013 przeprowadziliśmy w „Paszkówce” gruntowny remont, tworząc salę weselną, którą tak naprawdę stworzyliśmy na podstawie doświadczenia lat oraz sugerując się marzeniami osób organizujących u nas swoje przyjęcie. Przez klika lat pytaliśmy, szukaliśmy, tworzyliśmy wizję ciepłego, ekskluzywnego, przyjaznego miejsca, w którym z powodzeniem można zorganizować nie tylko urodziny, jubileusz firmy czy spotkanie firmowe. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym będzie można z powodzeniem zorganizować również przyjęcie weselne, komunię czy rocznicę ślubu.
I tak charakter naszych wnętrz zachęca ciepłem i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.  Kolor obrusów, pokrowców na krzesła, zasłon – wszystko docelowo miało tworzyć niepowtarzalny charakter „Paszkówki”. Oczywiście nadal się uczymy i nadal chcemy słuchać Państwa podpowiedzi, bo przecież nic tak nie pomaga w tworzeniu jak słowo klienta. Jesteśmy otwarci na Państwa podpowiedzi, życzenia, pomysły. Zależy nam na tym, żeby każde organizowane u nas przyjęcie było zapamiętane w Państwa pamięci na zawsze. 
Stąd dekoracje dopracowane tak, by nie było przesady, by podkreślić ciepło wnętrza. Nasza sala oczywiście jest klimatyzowana a układ stolików najbardziej optymalny. Jest także miejsce dla zespołu weselnego.